Čištění interiéru aut

Ceník čištění interiéru zde... Ceník čištění interiéru zde...
fotogalerie 4/16

čištění interiéru čištění interiéru čištění interiéru čištění interiéru
SmartWax „suché“ čištění interiérů automobilůTechnologie a produkty SmartWax umožňují dokonalé „suché“ čištění interiérů bez použití vody, páry apod. Konečný výsledek „suchého“ čištění interiéru je proto daleko lepší než u mokrého procesu.
- žádné orosené a v zimě zamrzlé okna z důvodů vypařující se vody se zbytků čistící kapaliny
- při cestě domů z myčky nemusí majitel vozidla používat silonový potah aby jste si nepromáčeli oblečení od mokrého sedadla či opěradla
- odjíždí za 2 až 5 hodin dle zákazníkem zvoleného a použitého programu ne za 24 hodin…vozidlo je bez omezení ihned k použití..
- žádný zápach a nevábné vůně – interiér vozidla ošetřujeme kompletně antibakteriálním přípravkem který dlouhodobě eliminuje tvorbu mikrobů a bakterií . a to především všude tam kde hrozí rozklad biohmoty – koberce, pod a za sedadly, přihrádky a kapsičky, průduchy klimatizace a větrací otvory a také kpt. zavazadlový prostor…
- při kompletním čištění textilních interiérů vozidel během krátké doby dosáhneme suchou metodou maximálně čistého efektu zbavíme stropní a boční čalounění, potahy sedadel, zavazadlové prostory a koberce nečistot, zbytků tabákového kouře, mikrobů a bakterií.

Pokud je interiér v přírodním koženém provedení stačí pár minut a je vše jako dříve.
- povrch kůže je poté čistý, sametově měkký, vláčný a sedadlo se vrátí do svého původního ergonometrického tvaru
- žádné vrásky a vysezené prohlubeniny…vše jako nové …s nádhernou vůní kůže jako u nově zakoupeného automobilu…Nerenovujeme mechanické opotřebení…!!!
- impregnace obsažená v přípravcích dlouhodobě odolává usazování špíny a také náhodnému zašpinění.
- autokosmetika SmartWax dokáže vyčistit jako jediná i neodstranitelné modré znečištění po Jeans kalhotech či bundách..

Při ošetření přístrojových desek a příslušenství vyrobených z Vinilového materiálu je možná volba lesklého či matného konečného efektu a to pouze jinou technologií aplikace přípravků SmartWax.

Pro dokonalý pocit čistoty a pohody může zákazník volit ze šesti vůní závěrečného provonění interiéru které máme připraveny a které dokonale nahradí voňavé osvěžovače vzduchu. Volba vůně záleží na čichových buňkách zákazníka, speciálních požadavcích či jeho momentální náladě.

- SmartWax Pina Colada - vůně kokosu
- SmartWax Pine - vůně borovice
- SmartWax NewCar - vůně nového auta
- SmartWax Leader - vůně přírodní kůže
- SmartWax Wooter Meloon - vůně vodního melounu
- SmartWax Cherry - vůně višně


Vážení zákazníci, nenašli jste požadované zboží či službu, potřebujete radu nebo pomoc?

Vyplňte prosím kontaktní formulář, rádi Vám pomůžeme.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ